Makaleler

Neden Zafer

Hepinizin özlemi üniversiteli olmak. Hepiniz yaşamınızda hem severek yapacağınız hem de iyi gelir getiren bir işiniz olsun istiyorsunuz. Ama ülkemiz koşullarında üniversiteli olmak kolay değil. Üniversitelerin kontenjanlarının sınırlı olması ve başvuran adayların sayısının çokluğu, kaygılarınızı artıracak denli işinizi güçleştiriyor.

Bu güçlükleri aşmanın ve üniversite sınavında başarılı olabilmenin birtakım koşulları vardır:

1. Yeteneklerinize ve isteklerinize uygun yüksek öğretim programlarına (gelecekteki mesleğinize) karar vermektir.

2. Bu amaca ulaşmak için düzenli, disiplinli, verimli, planlı ve periyodik tekrarlar yaparak çalışmaktır.

3. Bu çalışmayı deneyimli, birikimli, güvenilir, başarısını her yıl yükselen bir grafikle kanıtlamış iyi bir dershanenin rehberliğinde yapmaktır.

Sizi amaçlarınıza ulaştıracak, beklentilerinizi karşılayacak dershaneyi belirlemek sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü, daha ilk adımda bir seçenekler yığınıyla karşı karşıya kalacaksınız. YGS ve LYS'ye hazırlanmanın yöntemini ve kapsamını bilmiyorsanız size sunulan seçenekleri ve vaatleri değerlendirmekte zorlanacaksınız. Bu noktada Zafer Dershaneleri, 23 yıllık deneyimi ve güçlü kadrosu ile sizin doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. Korkulu bir rüya gibi algılanan, çoğu kez kapısında birkaç yıl yitirilen YGS ve LYS, Zafer Dershaneleri öğrencileri için farklı, zevkli ve etkin bir hazırlık süreciyle kazanılan bir sınavdır.
Buradasınız: Home

Hepinizin özlemi üniversiteli olmak. Hepiniz yaşamınızda hem severek yapacağınız hem de iyi gelir getiren bir işiniz olsun istiyorsunuz.
devamını oku

>