Zafer Öğretmenlerİ

Öğretmenlerimiz

Güçlü Kadromuz

Alanlarıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından izleyen, etkin öğretim yöntemleri ve üstün anlatım teknikleri ile öğrencilerine aktaran ve bu bilgilerin öğrenciler tarafından soru çözümünde kullanılmasını sağlayan, çoğu alanıyla ilgili kitap yazarı öğretmenlerdir.

devamını oku

Neden Zafer ?

Hepinizin özlemi üniversiteli olmak. Hepiniz yaşamınızda hem severek yapacağınız hem de iyi gelir getiren bir işiniz olsun istiyorsunuz. Ama ülkemiz koşullarında üniversiteli olmak kolay değil. Üniversitelerin kontenjanlarının sınırlı olması ve başvuran adayların sayısının çokluğu, kaygılarınızı artıracak denli işinizi güçleştiriyor.

Güçlü ve Deneyimli Kadro

Alanlarıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından izleyen, etkin öğretim yöntemleri ve üstün anlatım teknikleri ile öğrencilerine aktaran ve bu bilgilerin öğrenciler tarafından soru çözümünde kullanılmasını sağlayan, çoğu alanıyla ilgili kitap yazarı öğretmenlerdir.devamını oku

Sample image

Etüd Çalışmaları

ranş öğretmenleri denetiminde gün boyu açık bulunan ve sınavlara yönelik tüm yayınların bulunduğu ETÜT SALONLARI ile öğrencilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Etüt öğretmenleri, öğrencilerin anlamakta zorlandıkları konularda ücretsiz özel ders vermektedir. devamını oku

Buradasınız: Home

Hepinizin özlemi üniversiteli olmak. Hepiniz yaşamınızda hem severek yapacağınız hem de iyi gelir getiren bir işiniz olsun istiyorsunuz.
devamını oku

>